تقدیرمدیرکل امور بانوان استانداری قزوین از بانوان متخصص و فعال، شاغل در سحر

تقدیرمدیرکل امور بانوان استانداری قزوین از بانوان متخصص و فعال، شاغل در سحر

به گزارش روابط عمومی شرکت سحر، روز دوشنبه مورخ بیست آبان ماه، مدیرکل امور بانوان استانداری قزوین سرکارخانم ربیعی به همراه جمعی از مشاوران خود، میهمان کارخانه فرآورده های لبنی و پروتئینی سحر بودند.

این بازدید که از سوی استانداری قزوین با هدف تقدیر از بانوان متخصص و شاغل در بخشهای مختلف مجموعه سحر با مدیریت سرکار خانم دکتر علیمردانی برنامه ریزی شده بود دو ساعت بطول انجامید.

در این نشست دوستانه سرکار خانم ربیعی پس از آشنایی با کارخانه و فرآیند تولید محصولات طی توری مجازی، مجموعه بزرگ سحر و مدیریت آن توسط یک بانو را تحسین برانگیز خواندند و ضمن قدردانی از کلیه بانوان فعال در نقشهای کلیدی از وجود چنین کارخانه مجهز به تکنولوژی روز دنیا در استان قزوین ابراز خرسندی نمودند.

سرکار خانم دکتر علیمردانی نیز با ارائه گزارشی از روند فعالیت شرکت سحر و بیان این موضوع که در حال حاضر در سراسر جهان بخش وسیعی از مسئولیت های مهم برعهده بانوان می باشد، اظهار امیدواری نمودند که با رشد و توسعه روزافزون این شرکت، در آینده ای نه چندان دور شاهد تصدیبیش از نیمی از پست های مدیریتی و تخصصی توسط بانوان شایسته و توانمند خواهیم بود.

در پایان مدیرعامل شرکت فرآورده های لبنی و پروتئینی سحر از استانداری قزوین و هیئت نمایندگان ایشان که تا امروز حامی معنوی این شرکت بوده اند تشکر کرده و آرزوی توفیقات روزافزون برای همه دست اندرکاران و فعالان حوزه تولید بالاخص بانوان نمودند.

روابط عمومی شرکت سحر